news2 08.09.2017

Сценарний план

ОСІНЬ ВЕСІЛЬНА
10 вересня 2017 року
експозиція «Середня Наддніпрянщина»


Сільський майдан

Ведуча програми: Людмила Костенко

12.00. Обряд «Запрошення на весілля».
Зразковий дитячий фольклорний гурт „Джерельце”, місто Житомир. Керівник Ангеліна Нестерова.

12.20. Обряд «Вінкоплетіння».
Фольклорний гурт «Кумоньки-голубоньки» с. Хвощівка Славуцького р-ну Хмельницької обл. Керівник Ніна Семенюк.

12.40. Обряд «Виготовлення весільного вільця».
Фольклорний колектив «Великодимерські баламути» с. Велика Димерка Броварського р-ну Київської обл.
Керівник Дмитро Діаківський.

13.00. Обряд «Випікання короваю»
Фольклорний гурт «Любисток» с. Головки Малинського району Житомирської обл.
Керівник Людмила Нагорна.

13.20. Обряд «Випікання шишок».
Фольклорний гурт «Родинонька» с. Богданівка Яготинського р-ну Київської обл.
Керівник Анатолій Білокур.

13.40. Обряд «Розплітання коси мододої».
Зрвзковий дитячий фольклорний гурт «Перлинка” РБК м. Славута
Хмельницької обл.
Керівник Майя Сайпель.

14.00. Обряди «Викуп молодої», «Скривання молодої»
Народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» с. Пилиповичі Бородянського р-ну Київської обл.
Керівник Сергій Клокун.

14.20. Обряд «Снідання» (розбивання каші).
Фольклорний колектив «Великодимерські баламути» с. Велика Димерка Броварського р-ну Київської обл.
Керівник Дмитро Діаківський.

14.40. Обряд «Молодій показують межу».
Фольклорний колектив «Смерічка» с. Мала Побиванка
Гадяцького р-ну Полтавської обл.
Керівник Григорій Сидоренко .

15.00. Обряд «Перезва».
Фольклорний ансамбль «Молодички» с.Мрин Носівського р-ну Чернігівської обл.
Керівник Надія Мариненко.

15.20. Вивчення українських народних танців.
Етнографічний танцювальний гурт НМНАПУ «Дам диха закаблукам».


Садиба с. Шевченкове


Ведуча програми: Євгенія Гайова.

12.00. Весільні пісні.
Народний аматорський фольклорний колектив «Яворина» с. Солониця Лубенського р-ну Полтавської обл.
Керівник Анастасія Задорожня.

12.20. Весільні пісні
Фольклорний колектив «Полісяночка» с. Йосипівка Малинського р-ну Житомирської обл.
Керівник Галина Марчук.

12.40. Весільні та побутові пісні.
Народний аматорський фольклорний гурт «Тещі та свекрухи» с. Мелені Коростинського району Житомирської області.
Керівник Ніна Іскоростенська.

13.00. Весільні та побутові пісні.
Народний аматорський фольклорний колектив «Калинова родина» с. Кантакузівка Драбівського р-ну Черкаської обл.
Керівник Ніна Петреченко.


13.20. Весільні та побутові пісні.
Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Придани» с. Вершина Згарська Драбівського р-ну Черкаської обл.. Керівник Світлана Зубрицька.